| |

Органайзер

Органайзер виготовлений вручну з високоякісної шкіри теляти. Застібка-блискавка RiRi (Швейцарія), забезпечує плавний, «масляний» хід замка, а міцні сталеві зуби та натуральна котонова тасьма надають виробу вишуканого вигляду.

Усередині органайзера розміщено 16 відділень для кредитних карток, забезпечуючи зручність зберігання та швидкого доступу до ваших карток. Кишеня на блискавці, забезпечує компактне і безпечне місце для зберігання монет і цінних дрібниць.

Два просторих відділення призначені для банкнот або навіть вашого телефону. Це дає змогу організувати в одному місці не тільки фінансові кошти, а й інші невід’ємні предмети вашого повсякденного життя.

Розмір органайзера ретельно продуманий і обумовлений його призначенням. З його довжиною 21 см, висотою 12 см і глибиною 2,5 см, він ідеально підходить для зберігання проїзних документів, зручно поміщається в сумку або кишеню піджака.

Поєднуючи в собі функціональність і вишуканий стиль, стане вашим вірним супутником в організації та зберіганні важливих речей.

#bespoke#organizer#handmade#leathercraft#leathergoods#zipper